Najnowsze komentarze

 • Uwaga kierowcy! Rusza duża inwestycja. Droga będzie wyłączona z ruchu - sprawdź, gdzie wyznaczono objazdy
  Jan
  Witam wie może ktoś ile kilometrów ma być remontowane tej drogi i ile zapłaci Gmina Kleszczów za ten ...

  Czytaj więcej...

   
 • Nowe baseny i zjeżdżalnie w Kleszczowie. Gmina na inwestycję chce przeznaczyć aż 20 mln zł!
  Marek
  Te przekręty to jeszcze mały pikuś szanowni wyborcy z Gminy Kleszczów. Poczytajcie sobie na stronach ...

  Czytaj więcej...

   
 • Nowe baseny i zjeżdżalnie w Kleszczowie. Gmina na inwestycję chce przeznaczyć aż 20 mln zł!
  Szymon
  Kleszczów jest rozmieniany na drobne, oczywiście przez obecnie rządzących. Już niedługo stanie się ...

  Czytaj więcej...

   
 • Nowe baseny i zjeżdżalnie w Kleszczowie. Gmina na inwestycję chce przeznaczyć aż 20 mln zł!
  Piotr
  Fakt Radomsko i okolica jakoś tak się skłąda, że potrafią budować taniej. Na potwierdzenie link do ...

  Czytaj więcej...

   
 • Nowe baseny i zjeżdżalnie w Kleszczowie. Gmina na inwestycję chce przeznaczyć aż 20 mln zł!
  Michał
  Ciekawa sytułacja u nas za 20 mln tylko rozbudowa a w Radomsku 33 mln wybudowany nowy basen z zapleczem ...

  Czytaj więcej...

   
 • Droga nie wiadomo skąd, nie wiadomo dla kogo i nie wiadomo po co...
  patryk
  Ja tam ciesze jak patrze co ten Wojt robi razem z jego zastępca , ludzie w Kleszczowie na to zasługują ...

  Czytaj więcej...

   
 • Droga nie wiadomo skąd, nie wiadomo dla kogo i nie wiadomo po co...
  Grzegorz
  Chyba każdy kto choć trochę interesuje się naszą Gminą i jej zarządzaniem zauważa że większych ...

  Czytaj więcej...

Nowe baseny i zjeżdżalnie w Kleszczowie. Gmina na inwestycję chce przeznaczyć aż 20 mln zł!

 

Czytaj więcej tutaj.

Żródło: http://ddbelchatow.pl/

 

Komentarze  

 
#4 Marek 2020-07-25 19:50
Te przekręty to jeszcze mały pikuś szanowni wyborcy z Gminy Kleszczów. Poczytajcie sobie na stronach "nasze miasto Bełchatów" co Chojnowski planuje zrobić przy dziurze, gdzie on ma tam swoje grunty, która dopiero w 2057r ma być napełniona wodą. Przebiegły lis z tego Wójta, na 40 hektarach ma budować za nasze wspólne bo publiczne pieniądze Kompleksowy Ośrodek Przygotowań Paraolimpijskic h. Jeżeli basen na ziemi i kilka oczek wodnych z biczami wodnymi ma kosztować 20 mln, to ile będzie kosztował ten ośrodek, chyba ze 400 milionów ,albo więcej. Jak wszyscy wiemy syn wójta to były "paraolimpijski " sportowiec posiadający sportowe wykształcenie tak jak jego ojciec i matka. Czyżby to miało wpływ na takie pomysły wójta? Odpowiedzcie sobie Państwo sami. Nasze dzieci i wnuki za kilka i kilkanaście lat za pracą będą musiały wyjeżdżać w Polskę, albo za granicę, bo przez osiem lat rządów Chojnowskiego nie powstało ani jedno miejsce pracy, strefy przemysłowe porosły chaszczami, a wójt potrafi tylko szastać kasą i dbać o swoich najbliższych. Czy my musimy biernie patrzeć na to marnotrawstwo, na te szkody, na to cwaniactwo, na ten upadek naszej Gminy? czy nie stać nas na prawdziwego gospodarza i lokalnego patriotę zasiadającego na urzędzie Wójta Gminy. Bierzmy się do działania i pogońmy tych cwaniaków, którzy szkalują godność naszą i naszej gminy, bo za chwilę będzie za późno, wyprowadzą pieniądze, nie stworzą nowych firm, będzie u nas bieda i bezrobocie. Oni wtedy rozjadą się w swoje "RAJE" zbudowane za nasze pieniądze i będą się z nas na dodatek ironicznie śmiać. Natomiast wy "radni" śpijcie dalej na sesjach i udawajcie że nic złego się nie dzieje, bo wasz wybór już w pół roku po wyborach uznaliśmy za ogromną pomyłkę. Wy też będziecie musieli być wyrzuceni.
Cytować
 
 
#3 Szymon 2020-07-23 10:38
Kleszczów jest rozmieniany na drobne, oczywiście przez obecnie rządzących. Już niedługo stanie się prawdziwą dziurą, bo węgiel się skończy za cztery lata, a Złoczewa nie będzie. Wójt Chojnowski za załatanie małej dziury w obwodnicy zapłacił 4 miliony, za kawałek drogi z Łękińska do Czyżowa ma zapłacić prawie 45 milionów za basen zrobiony na dworze kolejne 20 milionów, czyli razem 69 milionów. a obecni RADNI śpią na sesjach jakby nic się nie stało. Szkoda, że oni przychodzą na te sesje, bo nawet nie mogą zabrać głosu, a co tu mówić o jakiejś polemice z wójtem czy jego urzędnikami. Przecież miało być tanio, transparentnie, uczciwie, fachowo. Jak na razie jest "wolna amerykanka" i niektórzy się bogacą, ile tylko wlezie. Czyżby znowu nas ograno, a może tak chcieliśmy?
Cytować
 
 
#2 Piotr 2020-07-20 21:05
Fakt Radomsko i okolica jakoś tak się skłąda, że potrafią budować taniej.

Na potwierdzenie link do artykułu na temat budowy basenów w Radomsku:

https://radomsko.naszemiasto.pl/trwa-budowa-nowego-basenu-w-radomsku-jak-postepuja-prace/ar/c1-7377358
Cytować
 
 
#1 Michał 2020-07-15 20:51
Ciekawa sytułacja u nas za 20 mln tylko rozbudowa a w Radomsku 33 mln wybudowany nowy basen z zapleczem od podstawe
Cytować
 

Dodaj komentarzGminaKleszczow.Info Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - 2015